top of page

Za dobu našeho působení jsme nainstalovali přes 650 fotovoltaických elektráren. A více než 5600 kWp na střechách rodinných domů a komerčních objektů. Podívejte se...

Mapa.jpg

Naše realizace

002.jpg

Manželé Hofmanovi

"S Vaší firmou jsme byli velice spokojeni. A to od prvotního kontaktu až po samotnou realizaci. Firmu SUN krystal jsem doporučil i mým příbuzným, kteří se také obrátili s instalací FVE na klíč na Vás. Přeji mnoho spokojených zákazníků."

003.jpg

Ing. Antonín Vancl

"Firma Sunkrystal nám již zhotovila 3 instalace FVE. Pro jejich odbornou zdatnost, zkušenosti v oboru, ale i vstřícnost všech jejich pracovníků při řešení sebemenších problémů, ji můžu všem zájemcům o FVE jen a pouze doporučit."

001.jpg

Manželé Kábrtovi

"Rádi bychom Vám i Vašim zaměstnancům poděkovali za odvedenou práci při zajištění úspěšného průběhu realizace FVE o výkonu 6,5 kW na našem rodinném domě ve Vrchovinách. Veškeré námi požadované služby byly poskytnuty s profesionálním přístupem a byly perfektně odvedeny."

001 (1).jpg

Manželé Pavlovičovi

"Děkujeme Vám za rychlou, odbornou a hlavně kvalitně odvedenou práci. Operativní přístup Vašich pracovníků k řešení změn při instalaci byl příkladný. Jednání s Vaší společností bylo vždy konkrétní a korektní. Vaši společnost proto doporučujeme našim přátelům a obchodním partnerům.

Galerie dalších realizací

Galerie dalších realizací

bottom of page